prosolid

Granulator CPM 7930

granulatory CPM 7930-4 z silnikiem 315kW, podajnikiem-kondycjonerem. W ofercie znajdują się nowe matryce z otworami o średnicy wybranej przez zamawiającego.
Urządzenia są w tej chwili w magazynie w stanie w jakim zostały zakupione od poprzednich właścicieli. Będą one całkowicie rozebrane a wszystkie podzespoły zostaną sprawdzone, wyczyszczone a w razie potrzeby wymienione lub zregenerowane. Wszystkie uszczelki, łożyska, olej etc będą wymienione na nowe. Maszyny będą wypiaskowane oraz ponownie pomalowana w kolorze wskazanym przez klienta.
Wszystkie prace remontowe przeprowadzone będą przez wykwalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem

Silnik 315 kW, 1500 rpm
1 zestaw kompletnych rolek 30-4
 Ręczny docisk rolek, podnośnik matrycy,  wysyp awaryjny
System automatycznego smarowania z pompą smaru 50kg.
Wypiaskowana i pomalowana
Wielkość matrycy I/D 762 mm x 94 mm ścieżka robocza

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rębak Schucko 18kW

Rębak jednowałowy z dociskiem hydraulicznym firmy Schuco

Dane techniczne: - moc silnika 18 KW - Rok produkcji 2000

Rębak może przetwarzać szeroki zakres odpadów drzewnych, które gromadzą się, np. w stolarniach lub warsztatach stolarskich, tartakach lub w przemyśle meblarskim. Lista ta obejmuje palety i skrzynie, a także długie i krótkie ścinki drewna, okleiny, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, sklejki, a także wyroby stolarskie, takie jak obszerne meble, profile okienne, drzwi i schody.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Granulator CPM 3020

Granulator CPM 3020-4 z silnikiem 132kW oraz podajnikiem-kondycjonerem. Wydajność na trocinie drzewnej wyniesie ok 1400-1600kg/h. W ofercie znajduje się matryca nowa, otwory o średnicy wskazanej przez kupującego.

Urządzenia są w tej chwili w magazynie w stanie w jakim zostały zakupione od poprzednich właścicieli. Będą one całkowicie rozebrane a wszystkie podzespoły zostaną sprawdzone, wyczyszczone a w razie potrzeby wymienione lub zregenerowane. Wszystkie uszczelki, łożyska, olej etc będą wymienione na nowe. Maszyna będzie wypiaskowana oraz ponownie pomalowana w kolorze wskazanym przez klienta.

Wszystkie prace remontowe przeprowadzone będą przez wykwalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem. Możliwy rozruch urządzenia przeprowadzony przez wykwalifikowanego inżyniera oraz szkolenie załogi.

Silnik 132 kW, 1480 rpm

1 zestaw kompletnych rolek 20-4

Ręczny docisk rolek, podnośnik matryc, wysyp awaryjny

System automatycznego smarowania z pompą smaru 50kg.

Wielkość matrycy I/D 508 mm x 113 mm ścieżka robocza

OPCJA

Podajnik kondycjoner CPM LL9,5

Silniki 5,5 kW, 11kW

Wysokiej gęstości magnes do wyłapywania części metalowych

Zawory pary lub wody


prosolid
Strony internetowe